راه اندازی فروشگاه آنلاین موسسه آوای رحیم
فروشگاه

راه اندازی فروشگاه محصولات

بنا به درخواست هنر دوستان عزیز و به جهت دسترسی به محصولات موسیقایی استاد رحیم عدنانی، راه اندازی فروشگاه محصولات در دستور کار قرار دارد. بر این اساس، کلیه آثار تولیدی رحیم عدنانی در گروه موسیقی ملی و بختیاری به تناوب و در قالب یک فروشگاه متمرکز با بالاترین کیفیت در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

دسترسی مستقیم به این محصولات، در اختیار داشتن آرشیو کامل آثار ایشان و همچنین بهره مندی از قیمت منصفانه از جمله اهداف راه اندازی این فروشگاه از سوی واحد روابط عمومی موسسه آوای رحیم عنوان شده است.

کلیه محصولات تولیدی موسسه آوای رحیم کهن از طریق لینک زیر قابل دانلود است. ضمناً با توجه به اینکه بسیاری از محصولات و آثار تولیدی در موسیقی ایرانی بویژه بخش موسیقی اصیل و فاخر ایرانی توسط تارنماها و کانال‌های غیرمجاز و با کیفیت بسیار نازل، بنا به استقبال و تقاضای مکرر علاقمندان به آثار رحیم عدنانی، کلیه آلبوم‌ها و قطعات تولیدی برای ایشان به صورت رایگان قابل دانلود هستند. از کلیه علاقمندان و دوست‌دارن موسیقی ایرانی تقاضا داریم در صورتی قصد بازنشر آثار تولیدی این موسسه را دارند از نسخه با کیفیت و اصلی آلبوم‌ها و قطعات استفاده کنند و حتماً منبع اخذ شده که سایت حاضر است را ذکر کنند.

دانلود آثار موسسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *