کاور رسمی آلبوم تغییر
اخبار

آلبوم تغییر در راه است…

بر اساس اخبارهای اعلامی از سوی روابط عمومی گروه موسیقی آوای رحیم، آلبوم تغییر جدیدترین اثر تولید شده توسط رحیم عدنانی خواننده موسیقی ملی و بختیاری بزودی روانه بازار خواهد شد.

در این آلبوم که رحیم عدنانی به عنوان خواننده و آهنگساز کلام تمام قطعات را بر عهده داشته است، آقایان مجتبی صادقی و جهانبخش نیز موسیقی و تنظیم را انجام دادند. با توجه به فضای منحصر بفرد این آلبوم، مخاطبان و طرفداران ایشان با اثری کاملاً متفاوت و فضایی خاص روبرو خواهند شد.

در این آلبوم، استاد رحیم عدنانی با بهره گیری از نوازندگان چیره دست و حرفه‌ای کشور و با همکاری شرکت چکاوک زنده رود توانسته اثری در خود توجه و در سطح استانداردهای موسیقی فاخر ایرانی تولید کند. با توجه به فضای جذاب و در عین حال پرمغز این اثر قطعاً شنیدن آن خالی از لطف نیست. رحیم عدنانی در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام اخبار و اطلاعات مربوط به این اثر را منتشر خواهد کرد.

آلبوم تغییر اثری فاخر است که به شکل رایگان از طریق بخش دانلود آثار موسسه فرهنگی هنری آوای رحیم کهن قابل دریافت است. ضمناً علاقمندان در آن صفحه می‌توانند علاوه بر بارگیری آن اثر، به سایر آثار، آلبوم‌ها و تک قطعات ایشان نیز دسترسی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *