درباره موسسه آوای رحیم کهن

کنسرت های رحیم عدنانی

در بخش درباره ما به معرفی موسسه فرهنگی هنری آوای رحیم کهن خواهیم پرداخت. این موسسه با پیشینه فعالیت بیش از دو دهه در عرصه موسیقی ملی و بختیاری موفق به اخذ پروانه رسمی شد. معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بررسی صلاحیت اجرایی و هنری استاد رحیم عدنانی با اعطای مجوز رسمی به ایشان موافقت نمود. اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری نیز به عنوان یکی از معدود موسسات فرهنگی هنری فعال در استان، برای این موسسه در موضوعات متنوع زیر پروانه فعالیت صادر نمود.

مجوزات موسسه:

موسسه آوای رحیم کهن در موضوعات زیر دارای مجوز رسمی بوده و در اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری ایران به ثبت رسیده است:

  • تهیه، تولید و پخش آثار صوتی و تصویری موسیقی
  • مشارکت در برگزاری جشنواره‌ها و همایش‌های فرهنگی وهنری
  • برگزاری اجرای صحنه‌ای موسیقی

این موسسه آمادگی دارد با کلیه هنرمندان و فعالان فرهنگی و هنری، موسسات و مراکز فعال در حوزه موسیقی در راستای موضوعات خود مشارکت نماید.


آثار تولیدی موسسه:

گروه موسیقی آوای رحیم به سرپرستی و خوانندگی استاد رحیم عدنانی در حوزه موسیقی ملی و بختیاری فعالیت دارد. استاد رحیم عدنانی خواننده موسیقی سرپرستی این گروه را بر عهده دارد؛ ایشان در کارنامه هنری خود در طی سالها فعالیت، موفق به تولید آلبوم‌های متعدد و برگزاری کنسرت‌های زیادی در داخل و خارج از کشور شده است.

نام آلبومآهنگسازسال نشر
آلبوم مُندگارحمید توفیقی1383
آلبوم شولیزحمید توفیقی1388
آلبوم داحسین پرنیا1391
آلبوم حریر شبنممجید درخشانی1392
آلبوم کُنارمجید درخشانی1393
آلبوم داینیحسین پرنیا1394
آلبوم دل رسوامجید درخشانی1397
زمان بیکرانههادی ابراهیمی1398
آلبوم دینشتکیوان ساکت1401
آلبوم تغییرمجتبی صادقی - کامبیز جهانبخش1402
قطعه مه رو و حلکهمجتبی صادقی - کامبیز جهانبخش1402