انتشار دهمین آلبوم رحیم عدنانی
اخبار

انتشار دهمین آلبوم رحیم عدنانی

بنا به اعلام واحد روابط عمومی موسسه آوای رحیم، انتشار دهمین آلبوم رحیم عدنانی به زودی به عنوان تغییر انجام خواهد شد. بر این اساس، دهمین آلبوم موسیقی این هنرمند موسیقی ملی و بختیاری از سوی شرکت چکاوک زنده رود وارد بازار هنر و موسیقی خواهد شد.

رحیم عدنانی در این آلبوم ضمن خوانندگی اثر، آهنگسازی تمامی قطعات را نیز بر عهده داشته است؛ علاوه بر آن مجتبی صادقی با همراهی کامبیز جهانبخش نیز موسیقی و تنظیم را عهده دار شده‌اند؛ اطلاعات مربوط به عرضه این آلبوم به زودی اطلاع رسانی خواهد شد. رحیم عدنانی طی سالهای گذشته همکاری زیادی با شرکت چکاوک زنده رود داشته است.

این شرکت که با مدیریت آقایان مجتبی صادقی و کامبیز جهانبخش از شرکت‌های فعال و حرفه‌ای در زمینه تولید و انتشار آثار موسیقایی است به مرکزیت اصفهان، تلاش کرده در سالیان گذشته حمایت و همکاری شایسته با هنرمندان اصیل ایرانی داشته باشد.

دانلود آثار رحیم عدنانی و سایر هنرمندانی که با مجموعه آوای رحیم کهن همکاری خواهند داشت تنها از طریق تارنمای این موسسه امکان پذیر است. ضمناً صفحه رسمی رحیم عدنانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، انتشار دهنده آخرین اخبار و رویدادها درباره ایشان و مجموعه آوای رحیم خواهد بود. انتشار دهمین آلبوم رحیم عدنانی نقطه عطف دیگری از ارائه آثار فاخر ایرانی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *